Kontaktujte nás

Náš dispečink k dispozici 24/7: +420 257 257 257

Kontakt a helpdesk pro zákazníky Letiště Václava Havla: 257 257 257

Kontakt na autoservis, v hodinách 8:00 až 18:00: 256 256 256

Kontakt na asistenční službu 24/7 s působností po Prahu a Střední čechy: 256 256 256

Kontaktujte nás

Vaše nejčastější dotazy.

 • Za jak dlouho přijede můj objednaný vůz?

  Váš komfort je naší prioritou! Očekávejte, že váš objednaný vůz dorazí během 5-10 minut, a to díky naší rozsáhlé síti spolehlivých a rychlých řidičů. Snažíme se být u vás co nejdříve, abyste mohli pokračovat ve vašem dni bez zbytečného zdržování.

 • Jak mohu platit za cestu?

  Pro vaše pohodlí nabízíme různé platební možnosti. Můžete platit hotově, kartou nebo pohodlně a bezpečně prostřednictvím naší aplikace. Volba je jen na vás, abyste mohli cestovat s námi, jak vám to nejvíce vyhovuje.

 • Proč měl vůz easygo. logo Uber Airport?

  Jsme hrdí na naše partnerství s Uberem! Logo Uber Airport na našich vozech znamená, že jsme hlavním dodavatelem vozidel pro pražské letiště. Toto partnerství podtrhuje náš závazek poskytovat prvotřídní, spolehlivou a moderní taxi službu.

 • Zapoměl/a jsem něco ve voze, co mám dělat?

  Není důvod k obavám, pokud jste něco zapomněli ve voze. Stačí nás kontaktovat na naší infolince s informací o vašem telefonním čísle a datu a čase jízdy. My se o vše postaráme a pomůžeme vám ztracené předměty co nejrychleji získat zpět.

 • Mohu si vůz objednat na nějaký datum a čas?

  Ano, určitě! Nabízíme možnost rezervovat vozidlo pro konkrétní datum a čas, abyste měli jistotu, že vaše doprava bude připravena přesně, kdy ji budete potřebovat. Tato služba je ideální pro plánované události nebo důležité schůzky, aby vše proběhlo hladce a bez stresu.

Staňte se profesionálním řidičem s easygo.

Stačí projít výběrovým řízením a i vy můžete mít příjem až 160.000Kč měsíčně, nový vůz za více než 1 milion i pro soukromé účely, nebo pracovní dobu, jakou si určíte sami.